Hotel Słoneczny Młyn

www.sloneczny.eu​

Czterogwiazdkowy hotel jest adaptacją XIX młyna zbożowego Kentzera. Obiekt jest usytuowany blisko centrum nad rzeką Brdą. Wystrój wnętrz nawiązuje do trendów charakterystycznych na początku XX wieku z elementami secesyjnymi i Art Deco. Do dyspozycji Gości przygotowano 96 przytulnych, komfortowo wyposażonych pokoi.
W strefie Smaku znajdziemy klimatyczną Restaurację Oliwkę z pięknym tarasem i ogrodem położonym nad rzeką Brdą z zejściem do przystani hotelowej. Strefa Smaku to także Lobby Bar, miejsce gdzie w kameralnej atmosferze można spotkać się z przyjaciółmi o każdej porze.
Hotel Słoneczny Młyn jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, a także bankietów i uroczystości rodzinnych. W 5. salach konferencyjno-bankietowych dowolnie można zaaranżować każde spotkanie.
W strefie SPA zaplanować koniecznie trzeba sesję w saunie czy pod Gwieździstym Niebem. Warto skorzystać z pokoju z rowerkiem, orbitrekiem i bieżnią. Zabiegi na twarz i ciało przeprowadzają profesjonalne kosmetolożki.

Hotel Słoneczny Młyn 
Jagiellońska 96, 85-027 Bydgoszcz
Tel. 52 561 31 00
Mail: hotel@sloneczny.eu
 


Partnerzy MP Fast Date®