Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

www.bctw.pl

Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze oferuje jedną z największych powierzchni eventowych w północnej części kraju. Obiekt został oddany do użytku w 2015 roku, a na swoim koncie ma już 280 przeprowadzonych wydarzeń oraz 137.000 odwiedzających. Największym atutem są bez wątpienia trzy hale wystawiennicze o powierzchni niemal 11.000 m², które są dostosowane do organizacji eventów nawet dla 6.600 osób. BCTW dysponuje m.in. zapleczem cateringowym, magazynem o powierzchni 460 m², wózkiem widłowym o zasięgu ponad 6m a także 3.000 sztuk eleganckich krzeseł. Wielkogabarytowe bramy wjazdowe, możliwość podwieszenia scenografii, możliwość wprowadzenia nawet najcięższych eksponatów oraz duży parking to tylko nieliczne atuty. Hale są bezkolumnowe a to pozwala na dowolną aranżację przestrzeni.

Obiekt dedykowany jest zarówno dla dużych wydarzeń takich jak targi czy wystawy jak i dla konferencji czy niewielkich spotkań biznesowych. Przy współpracy z firmami zewnętrznymi BCTW zapewnia szereg usług dodatkowych, takich jak: usługi cateringowe, sceniczne, oświetleniowe, nagłaśniające, zabezpieczenie w zakresie bhp i ppoż., zabudowa targowa i wiele innych.  Współpracujemy z takimi instytucjami jak Filharmonia Pomorska, Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna „ByLOT”, BCI, Convention Bureau a także z lokalnymi hotelami i restauracjami.

Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze to nie tylko nowoczesny obiekt, który oferuje: nieograniczoną przestrzeń ekspozycyjną, wielofunkcyjne sale konferencyjne, ekskluzywne lobby i luksusową przestrzeń VIP. BCTW to profesjonalny zespół młodych i ambitnych pracowników, dla których miarą sukcesu jest zadowolenie klientów.
 


Partnerzy MP Fast Date®